Gazeteden Günlük Burç Yorumu

Android için Haber Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.6 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma MOSS
Gazeteden Günlük Burç Yorumu uygulamasını kullanarak burcunuzun günlük yorumlarını cihazınızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Gazeteden Günlük Burç Yorumu uygulamasını kullanarak burcunuzun günlük yorumlarını cihazınızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Gazeteden Günlük Burç Yorumu uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza sadece indir butonuna basarak yükleyebilir ve burcunuzun günlük olarak detaylı yorumlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bu uygulama sayesinde artık her gazetedeki burcunuza ait olan yorumları cihazından tek bir uygulama ile ulaşabilecek ve tüm gazeteleri alarak sayfalarını karıştırmaktan kurtulacaksınız. Uygulamada günlük anonim yorumların dışında Takvim, Güneş, Hürriyet ve sabah gazetelerinin günlük burç yorumlarını da bulacaksınız.

Uygulama günlük olarak güncelleneceğinden dolayı, günde sadece bir kez olmak şartı ile internet bağlantısına ihtiyaç duymaktadır. Güncelleme yapıldıktan sonra internet bağından koparak uygulamayı istediğiniz zaman açabilir ve burç yorumlarınız okuyabilirsiniz. Burcunuzun gerçek yorumlarını günlük olarak alabileceğiniz bu kullanışlı uygulamayı Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Gazeteden Günlük Burç Yorumu indir